KONST / Litografier / Litografi 9884013
nr 988 4013
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), vinter i skärgården, 197/350, signerad, motivet: 38x25
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:41:03
300 kr
350 kr
19 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson